Demo Talebi

Demo Talebi
Firma / Kurum / Site Adı
:
Ad Soyad
:
GSM
:
E-Posta
:
Paket
:
Güvenlik kodu
 
 
 
NT Hakkında

Temelleri 2002 yılında amatörce atılan NT Bilgi Teknolojileri  2013 yılında her zaman daha iyisini yapabiliriz sloganıyla yola çıkarak ticari hayatına başlamıştır ve web tasarımı, e-ticaret, web yazılım alanlarında kendini ispatlayıcı nitelikte işlere imza atmış ve kısa bir sürede hatrı sayılır bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

 

Gerçeklemiş olduğu projelerde kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile ticari hayata artı değerler katmak ilkesiyle Tahsil Et Online Tahsilat Sistemi hemen akabinde Mubis -  Muhasebe Mükellef Bilgi ve İletişim Sistemleri projelerini geliştirmiş web yazılım alanında da geliştirmiş ve geliştirecek olduğu projelerle "NT" markasını ulusal bazda tanıtmayı prensip edinmiştir.

 

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en önemlisi çağdaş bilişim kültürü gerekmektedir.

 

NT Bilgi Teknolojileri, içinde bulunulan dijital dünyada, modern ve vizyonel fikirlerle en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyen bir internet teknoloji firmasıdır.

 

MİSYONUMUZ
Yazılım, tasarım ve web hizmetleri konusunda etkin ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, çözümler sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, çözümleri ile teknolojiye yön veren, alanında lider bir şirket olmaktır.

 

NT Bilgi Teknolojileri İlk günkü enerjisi ve heyecanıyla bir çok başarılı projenin altına “NT” imzası atmak için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.