Demo Talebi

Demo Talebi
Firma / Kurum / Site Adı
:
Ad Soyad
:
GSM
:
E-Posta
:
Paket
:
Güvenlik kodu
 
 
 
Kurumsal

 

Temelleri 2002 yılında amatörce atılan NT Bilgi Teknolojileri  2013 yılında her zaman daha iyisini yapabiliriz sloganıyla yola çıkarak ticari hayatına başlamıştır ve web tasarımı, e-ticaret, web yazılım ve kendi geliştirmiş olduğu özel projeleri ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

 

“EK İŞİMİZ DEĞİL, TEK İŞİMİZ” sloganıyla müşterilerinin isteklerini kaliteli, ekonomik ve zamanında yanıtlamayı benimsemiş, kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.

 

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en önemlisi çağdaş bilişim kültürü gerekmektedir.

 

NT Bilgi Teknolojileri, içinde bulunulan dijital dünyada, modern ve vizyonel fikirlerle en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyen bir internet teknoloji firmasıdır.

 

MİSYONUMUZ
Yazılım, tasarım ve web hizmetleri konusunda etkin ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, çözümler sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, çözümleri ile teknolojiye yön veren, alanında lider bir şirket olmaktır.

 

NT Bilgi Teknolojileri İlk günkü enerjisi ve heyecanıyla bir çok başarılı projenin altına “NT” imzası atmak için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.