Demo Talebi

Demo Talebi
Firma / Kurum / Site Adı
:
Ad Soyad
:
GSM
:
E-Posta
:
Paket
:
Güvenlik kodu
 
 
 
Güvenlik

Güvenle ödeme yapılsın, güvenle tahsilat yapılsın.

 

Tahsil Et’in yönetim uygulaması, web servis ve senkronizasyon servisleri özel güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

Tahsil Et, 3D Secure ile güvenli alışverişi desteklemektedir. Tahsil Et ile entegre olan sistemler 3D Secure ile tahsilat yapabilirler.

3D tahsilat alt yapısı ile çalışan ödeme sistemi sayesinde tüm işlemleri doğrudan banka üzerinden en güvenli şekilde yapar. Tüm işlemler  SSL ile şifrelenmektedir.

Tahsil Et, Online tahsilat işlemlerinde standart hale gelen SSL(Secure Socket Layer) ve kendisine has IP Kısıtlaması özelliklerinin yanı sıra, işlem bazında üretilen Tek Kullanımlık Şifreler ile işlem güvenliğini artırmaktadır.

 

 

 

 

 

3D Secure nedir?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan ödemelerin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal ödeme”  ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmaktadır.

 

Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan e-ödeme sistemlerinde yapılan online ödemeler Visa ve MasterCard güvencesi altına alınmıştır.

 

3D Secure neden güvenlidir ve nasıl çalışır?

3D Secure sisteminde, kredi kartı ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibinin bankas sistemi üzerinde tanımlı cep telefonuna tek seferlik işlem kodu mesaj olarak gönderilir ve kart sahibinin işlemi yaptığı doğrulanır.

Böylelikle kartın kart sahibi haricinde yetkisiz ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması engellenmiş olur.

 Kod, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.